Sędziowie

UPRAWNIENIA NA SEZON 2020/2021

III liga

1. Kowalczyk Robert


Asystenci Grupa Wojewódzka

1. Barański Tomasz
2. Toborek Michał
3. Wroński Szymon


IV liga

1. Dana Sergiusz
2. Kuban Paweł
3. Malinowski Lech


Klasa "O"

1. Bałchanowski Jakub
2. Chwastek Krystian
3. Malinowski Maciej
4. Sierociński Konrad
5. Sobierajski Marcin
6. Stępień Jacek
7. Terlicki Paweł


Klasa "A"

1. Anzorge Damian
2. Barczyk Mikołaj
3. Bartelt Andrzej
4. Będkowski Leszek
5. Cybulski Michał
6. Drożdżyński Piotr
7. Dróżdż Błażej
8. Kisiel Patryk
9. Klimas Michał
10. Komański Mariusz
11. Kuc Bartosz
12. Lewandowski Bogusław
13. Ludwikowski Łukasz
14. Matyja Piotr
15. Miarka Marcin
16. Mikołajczyk Konrad
17. Morzyk Tomasz
18. Nowinski Rafał
19. Pazera Marcin
20. Pęczek Dariusz
21. Podkarczemny Jacek
22. Prauza Dariusz
23. Purgal Piotr
24. Rozpondek Sebastian
25. Sikora Oskar
26. Skoczylas Piotr
27. Skuza Piotr
28. Stryjniak Mateusz
29. Szczypior Marek
30. Toborek Stanisław
31. Walczak Marcin
32. Wireński Norbert


Klasa "B"

1. Bator Marcin
2. Białas Augustyn
3. Budzowski Edward
4. Henel Bartosz
5. Ignatowicz Jakub
6. Janik Łukasz
7. Jankowski Sławomir
8. Jarczok Patryk
9. Jary Huert
10. Jasiński Daniel
11. Juszczyk Piotr
12. Kaczmarzyk Ewelina
13. Kierat Krzysztof
14. Kowalczyk Marcin
15. Lipnicki Jakub
16. Majka Paulina
17. Makowski Patryk
18. Miniak Małgorzata
19. Prokop Andrzej
20. Sil Konrad
21. Sosnowski Jakub
22. Stala Bartosz
23. Stolarczyk Jan
24. Szewczyk Dariusz
25. Śpiewak Natan
26. Świerczyński Krzysztof
27. Wasilewski Michał
28. Wawrzyniak Natalia
29. Wesołowski Marcin
30. Woźniak Tomasz
31. Zroślak Michał
32. Zroślak Piotr


Sędziowie Kandydaci - Grupy Młodzieżowe


1. Chwastek Izabella
2. Cichor Przemysław
3. Cieślak Michał
4. Ciszewski Piotr
5. Dobosz Jakub
6. Dobrakowski Maciej
7. Fornal Kacper
8. Kołodziej Dawid
9. Kożuch Agata
10. Kuban Kamil
11. Kulesza Krystian
12. Łatka Michał
13. Olejniczak Patryk
14. Owczarek Kinga
15. Pasiuk Mateusz
16. Piwódzki Krzysztof
17. Piłat Łukasz
18. Pradela Cezary
19. Próba Jakub
20. Redlicki Norbert
21. Sieradzki Mariusz
22. Trepka Kamil
23. Tyras Dawid
24. Tyras Magdalena


Grupy Młodzieżowe


1. Dana Tadeusz
2. Dąbrowski Zenon
3. Surma Zenon
4. Walczak Zbigniew
5. Żelezik Zdzisław


Kurs 2021

1. Dębińska Julia
2. Jelonek Marcel
3. Kolanus Krzysztof
4. Koza Jakub
5. Lankamer Marcel
6. Łukaszek Dawid
7. Łukaszewski Hubert
8. Mielczarek Marcel
9. Nabiałek Mateusz
10. Niglus Adrian
11. Szymczyk Maciej
12. Tatarowicz Maciej