Podokręg

Najlepszy zawodnik Klasy A oraz Klasy B

12/09/2020 20:18

Pięć kolejek za nami w rozgrywkach Klasy A oraz Klasy B. Powoli przyzwyczajamy się do prowadzonej przez Komisję ds. Rozgrywek klasyfikacji dla najlepszych zawodników wspomnianych rozgrywek. W załączeniu przedstawiamy aktualne klasyfikacje dla wszystkich rozgrywek.


W rozgrywkach Klasy A, grupa I na czele klasyfikacji aż 5 zawodników z 3 głosami. Do Pawła Piotrowskiego z Liswarty Popów dołączyli Tomasz Stefański (Płomień Czarny Las) oraz Krzysztof Łazowski (Grom Miedźno), którzy swojego dorobku w kolejnej kolejce nie poprawią z powodu kontuzji. Czołówkę uzupełniają Tomasz Turek z Okszy Łobodno oraz inny napastnik Dawid Turek ze Sparty Nowa Wieś.

W Klasie A, grupa II liderzy mają także po 3 głosy. Do Łukasza Krzyczmanika, kapitana Czarnych Starcza dołączył bramkarz Startu Soborzyce Dawid Urbański oraz napastnik Lotu Konopiska, Mariusz Figzał.

Konrad Kiebdaj lideruje najlepszym zawodnikom Klasy B, grupa I mając na swoim koncie 4 głosy.

W Klasie B, grupa II prowadzą Rafał Błachucki (KS Kotowice) oraz Mateusz Kapral z Lelovii Lelów i Piotr Czajkowski z Orłów Kusięta. Panowie mają po 3 głosy.