Podokręg

KEEZA sponsorem tytularnym rozgrywek klasy A i B w naszym Podokręgu

19/01/2021 18:45

Śląski Związek Piłki Nożnej podpisując umowę sponsorką z firmą Tomadex, będącą właścicielem oraz producentem marki odzieży sportowej KEEZA, pozyskał sponsora tytularnego dla klasy A i B w naszym Podokręgu.


Wszyscy uczestnicy rozgrywek KEEZA Klasa A i B do 30 czerwca 2021 roku oraz ponownie w sezonie 2021/2022 otrzymają vouchery oraz będą mogli skorzystać z atrakcyjnych rabatów, a mistrzowie zostaną uhonorowani dodatkową nagrodą. Umowa obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku.

Tomadex S.C. od 14 lat jest wiodącym producentem akcesoriów kibicowskich w Unii Europejskiej. Współpracuje z największymi klubami i związkami sportowymi. Sztandarowe produkty od Tomadex S.C dotarły już do największych klubów na świecie, a także do licencjonowanych podmiotów uprawnionych do dystrybucji pamiątek Europa League oraz Champions League. Od kilku lat firma jest właścicielem oraz producentem marki odzieży sportowej KEEZA, która w ostatnim czasie podbija rodzimy rynek sportowy.

Dodajmy, że KEEZA to polska marka odzieży i sprzętu sportowego, która od wielu lat z powodzeniem rozwija się na rodzimym rynku. KEEZA jest sportowym brandem tworzonym przez profesjonalistów dla wszystkim miłośników sportu, w tym zarówno amatorów, jak i zawodowców.