Częstochowa: Klasa A Grupa 2

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KAMIENICA POLSKA 7 18 6 0 1 27:11
2 OLIMPIA HUTA STARA 7 18 6 0 1 21:5
3 LOT KONOPISKA 6 15 5 0 1 22:9
4 JURA Niegowa 7 15 5 0 2 24:17
5 CZARNI STARCZA 7 13 4 1 2 30:6
6 GKS KOZIEGŁOWY 6 12 4 0 2 12:9
7 LZS MRZYGŁÓD 6 9 3 0 3 18:15
8 START SOBORZYCE 7 8 2 2 3 14:15
9 UNIA MASŁOŃSKIE 7 7 2 1 4 14:30
10 SOKÓŁ OLSZTYN 6 4 1 1 4 9:22
11 PILICA KONIECPOL 6 3 1 0 5 5:16
12 ORKAN RZERZĘCZYCE 6 1 0 1 5 6:26
13 ZŁOTY POTOK 6 0 0 0 6 5:26
Kolejka nr 7
2020-09-19/15:00 ZŁOTY POTOK - LZS MRZYGŁÓD 0:8
2020-09-19/16:30 PAUZJE - ORKAN RZERZĘCZYCE -:-
2020-09-19/16:30 CZARNI STARCZA - UNIA MASŁOŃSKIE 12:0
2020-09-19/16:30 OLIMPIA HUTA STARA - START SOBORZYCE 4:1
2020-09-19/16:30 KAMIENICA POLSKA - GKS KOZIEGŁOWY 1:2
2020-09-19/16:30 LOT KONOPISKA - PILICA KONIECPOL 5:0
2020-09-20/16:30 JURA Niegowa - SOKÓŁ OLSZTYN 4:1
Kolejka nr 7
2020-09-19/15:00 ZŁOTY POTOK - LZS MRZYGŁÓD 0:8
2020-09-19/16:30 CZARNI STARCZA - UNIA MASŁOŃSKIE 12:0
2020-09-19/16:30 OLIMPIA HUTA STARA - START SOBORZYCE 4:1
2020-09-19/16:30 KAMIENICA POLSKA - GKS KOZIEGŁOWY 1:2
2020-09-19/16:30 LOT KONOPISKA - PILICA KONIECPOL 5:0
2020-09-20/16:30 JURA Niegowa - SOKÓŁ OLSZTYN 4:1
Kolejka nr 6
2020-09-12/13:00 PILICA KONIECPOL - ZŁOTY POTOK 2:0
2020-09-12/13:00 SOKÓŁ OLSZTYN - KAMIENICA POLSKA 2:5
2020-09-12/16:30 UNIA MASŁOŃSKIE - LOT KONOPISKA 2:7
2020-09-12/16:30 LZS MRZYGŁÓD - JURA Niegowa 3:4
2020-09-12/16:30 ORKAN RZERZĘCZYCE - OLIMPIA HUTA STARA 1:4
2020-09-12/16:30 START SOBORZYCE - CZARNI STARCZA 1:1
Kolejka nr 5
2020-09-05/15:00 CZARNI STARCZA - ORKAN RZERZĘCZYCE 9:0
2020-09-05/17:00 ZŁOTY POTOK - LOT KONOPISKA 1:3
2020-09-05/17:00 START SOBORZYCE - UNIA MASŁOŃSKIE 2:2
2020-09-05/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - GKS KOZIEGŁOWY 2:0
2020-09-05/17:00 KAMIENICA POLSKA - LZS MRZYGŁÓD 3:0
2020-09-06/17:00 JURA Niegowa - PILICA KONIECPOL 2:0
Kolejka nr 4
2020-08-29/13:00 LOT KONOPISKA - JURA Niegowa 5:3
2020-08-29/13:00 PILICA KONIECPOL - KAMIENICA POLSKA 1:4
2020-08-29/17:00 UNIA MASŁOŃSKIE - ZŁOTY POTOK 3:1
2020-08-29/17:00 SOKÓŁ OLSZTYN - OLIMPIA HUTA STARA 0:5
2020-08-29/17:00 GKS KOZIEGŁOWY - CZARNI STARCZA 1:0
2020-08-29/17:00 ORKAN RZERZĘCZYCE - START SOBORZYCE 1:2
Kolejka nr 3
2020-08-22/15:00 START SOBORZYCE - GKS KOZIEGŁOWY 5:2
2020-08-22/17:00 ORKAN RZERZĘCZYCE - UNIA MASŁOŃSKIE 0:4
2020-08-22/17:00 CZARNI STARCZA - SOKÓŁ OLSZTYN 3:0
2020-08-22/17:00 KAMIENICA POLSKA - LOT KONOPISKA 3:1
2020-08-23/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - LZS MRZYGŁÓD 5:2
2020-08-23/17:00 JURA Niegowa - ZŁOTY POTOK 4:1
Kolejka nr 2
2020-08-15/11:00 PILICA KONIECPOL - OLIMPIA HUTA STARA 0:1
2020-08-15/17:00 UNIA MASŁOŃSKIE - JURA Niegowa 2:4
2020-08-15/17:00 ZŁOTY POTOK - KAMIENICA POLSKA 2:6
2020-08-15/17:00 LZS MRZYGŁÓD - CZARNI STARCZA 2:1
2020-08-15/17:00 SOKÓŁ OLSZTYN - START SOBORZYCE 2:1
2020-08-15/17:00 GKS KOZIEGŁOWY - ORKAN RZERZĘCZYCE 3:0
Kolejka nr 1
2020-08-08/16:00 KAMIENICA POLSKA - JURA Niegowa 5:3
2020-08-08/17:30 CZARNI STARCZA - PILICA KONIECPOL 4:2
2020-08-08/17:30 GKS KOZIEGŁOWY - UNIA MASŁOŃSKIE 4:1
2020-08-08/17:30 ORKAN RZERZĘCZYCE - SOKÓŁ OLSZTYN 4:4
2020-08-08/17:30 OLIMPIA HUTA STARA - LOT KONOPISKA 0:1
2020-08-09/11:00 START SOBORZYCE - LZS MRZYGŁÓD 2:3
Kolejka nr 1
2020-08-08/17:30 PAUZJE - ZŁOTY POTOK -:-
Kolejka nr 2
2020-08-15/17:00 LOT KONOPISKA - PAUZJE -:-
Kolejka nr 3
2020-08-22/17:00 PAUZJE - PILICA KONIECPOL -:-
Kolejka nr 4
2020-08-29/11:00 LZS MRZYGŁÓD - PAUZJE -:-
Kolejka nr 5
2020-09-05/17:00 PAUZJE - SOKÓŁ OLSZTYN -:-
Kolejka nr 6
2020-09-12/16:30 GKS KOZIEGŁOWY - PAUZJE -:-
Kolejka nr 7
2020-09-19/16:30 PAUZJE - ORKAN RZERZĘCZYCE -:-
Kolejka nr 8
2020-09-26/13:00 SOKÓŁ OLSZTYN - ZŁOTY POTOK -:-
2020-09-26/16:00 UNIA MASŁOŃSKIE - PILICA KONIECPOL -:-
2020-09-26/16:00 LZS MRZYGŁÓD - LOT KONOPISKA -:-
2020-09-26/16:00 GKS KOZIEGŁOWY - JURA Niegowa -:-
2020-09-26/16:00 ORKAN RZERZĘCZYCE - KAMIENICA POLSKA -:-
2020-09-26/16:00 START SOBORZYCE - PAUZJE -:-
2020-09-26/16:00 CZARNI STARCZA - OLIMPIA HUTA STARA -:-
Kolejka nr 9
2020-10-03/11:00 PILICA KONIECPOL - LZS MRZYGŁÓD -:-
2020-10-03/15:30 OLIMPIA HUTA STARA - UNIA MASŁOŃSKIE -:-
2020-10-03/15:30 PAUZJE - CZARNI STARCZA -:-
2020-10-03/15:30 KAMIENICA POLSKA - START SOBORZYCE -:-
2020-10-03/15:30 ZŁOTY POTOK - GKS KOZIEGŁOWY -:-
2020-10-03/15:30 LOT KONOPISKA - SOKÓŁ OLSZTYN -:-
2020-10-04/15:30 JURA Niegowa - ORKAN RZERZĘCZYCE -:-
Kolejka nr 10
2020-10-10/15:00 UNIA MASŁOŃSKIE - LZS MRZYGŁÓD -:-
2020-10-10/15:00 SOKÓŁ OLSZTYN - PILICA KONIECPOL -:-
2020-10-10/15:00 GKS KOZIEGŁOWY - LOT KONOPISKA -:-
2020-10-10/15:00 ORKAN RZERZĘCZYCE - ZŁOTY POTOK -:-
2020-10-10/15:00 START SOBORZYCE - JURA Niegowa -:-
2020-10-10/15:00 CZARNI STARCZA - KAMIENICA POLSKA -:-
2020-10-10/15:00 OLIMPIA HUTA STARA - PAUZJE -:-
Kolejka nr 11
2020-10-17/13:00 PILICA KONIECPOL - GKS KOZIEGŁOWY -:-
2020-10-17/15:00 PAUZJE - UNIA MASŁOŃSKIE -:-
2020-10-17/15:00 KAMIENICA POLSKA - OLIMPIA HUTA STARA -:-
2020-10-17/15:00 ZŁOTY POTOK - START SOBORZYCE -:-
2020-10-17/15:00 LOT KONOPISKA - ORKAN RZERZĘCZYCE -:-
2020-10-17/15:00 LZS MRZYGŁÓD - SOKÓŁ OLSZTYN -:-
2020-10-18/15:00 JURA Niegowa - CZARNI STARCZA -:-
Kolejka nr 12
2020-10-24/14:00 UNIA MASŁOŃSKIE - SOKÓŁ OLSZTYN -:-
2020-10-24/14:00 GKS KOZIEGŁOWY - LZS MRZYGŁÓD -:-
2020-10-24/14:00 ORKAN RZERZĘCZYCE - PILICA KONIECPOL -:-
2020-10-24/14:00 START SOBORZYCE - LOT KONOPISKA -:-
2020-10-24/14:00 CZARNI STARCZA - ZŁOTY POTOK -:-
2020-10-24/14:00 OLIMPIA HUTA STARA - JURA Niegowa -:-
2020-10-24/14:00 PAUZJE - KAMIENICA POLSKA -:-
Kolejka nr 13
2020-10-31/13:00 PILICA KONIECPOL - START SOBORZYCE -:-
2020-10-31/13:30 KAMIENICA POLSKA - UNIA MASŁOŃSKIE -:-
2020-10-31/13:30 JURA Niegowa - PAUZJE -:-
2020-10-31/13:30 ZŁOTY POTOK - OLIMPIA HUTA STARA -:-
2020-10-31/13:30 LOT KONOPISKA - CZARNI STARCZA -:-
2020-10-31/13:30 LZS MRZYGŁÓD - ORKAN RZERZĘCZYCE -:-
2020-10-31/13:30 SOKÓŁ OLSZTYN - GKS KOZIEGŁOWY -:-