Częstochowa: Klasa B Grupa 1

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 METAL RZEKI WIELKIE 7 21 7 0 0 36:8
2 WARTA II MSTÓW 7 15 5 0 2 17:11
3 POLONIA - UNIA WIDZÓW 7 13 4 1 2 14:9
4 POGOŃ II KAMYK 7 12 4 0 3 28:14
5 POGOŃ BLACHOWNIA 6 10 3 1 2 16:11
6 ŚWIT BOROWNO 7 9 3 0 4 10:14
7 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 6 9 3 0 3 11:8
8 Warta Pławno 6 7 2 1 3 12:18
9 PIAST LUBOJNA 6 6 2 0 4 17:29
10 JUNIOR SZARLEJKA 7 6 2 0 5 21:30
11 LOTNIK II KOŚCIELEC 7 6 2 0 5 7:19
12 GROM II CYKARZEW 7 4 1 1 5 8:26
Kolejka nr 7
2020-09-19/16:30 JUNIOR SZARLEJKA - WARTA II MSTÓW 2:3
2020-09-20/12:00 LOTNIK II KOŚCIELEC - POGOŃ II KAMYK 1:3
2020-09-20/16:30 GROM II CYKARZEW - POLONIA - UNIA WIDZÓW 2:2
2020-09-20/16:30 PIAST LUBOJNA - ŚWIT BOROWNO 4:1
2020-09-20/16:30 Warta Pławno - METAL RZEKI WIELKIE 0:7
2020-10-24/13:00 POGOŃ BLACHOWNIA - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA -:-
Kolejka nr 7
2020-09-19/16:30 JUNIOR SZARLEJKA - WARTA II MSTÓW 2:3
2020-09-20/12:00 LOTNIK II KOŚCIELEC - POGOŃ II KAMYK 1:3
2020-09-20/16:30 GROM II CYKARZEW - POLONIA - UNIA WIDZÓW 2:2
2020-09-20/16:30 PIAST LUBOJNA - ŚWIT BOROWNO 4:1
2020-09-20/16:30 Warta Pławno - METAL RZEKI WIELKIE 0:7
Kolejka nr 6
2020-09-12/11:00 ŚWIT BOROWNO - POGOŃ BLACHOWNIA 1:3
2020-09-12/13:30 METAL RZEKI WIELKIE - LOTNIK II KOŚCIELEC 4:0
2020-09-12/16:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - GROM II CYKARZEW 4:1
2020-09-13/16:30 POGOŃ II KAMYK - PIAST LUBOJNA 8:4
2020-09-13/16:30 WARTA II MSTÓW - Warta Pławno 1:4
2020-09-13/16:30 POLONIA - UNIA WIDZÓW - JUNIOR SZARLEJKA 5:1
Kolejka nr 5
2020-09-05/13:00 POGOŃ BLACHOWNIA - POGOŃ II KAMYK 0:2
2020-09-05/17:00 POLONIA - UNIA WIDZÓW - WARTA II MSTÓW 1:3
2020-09-05/17:00 JUNIOR SZARLEJKA - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 2:4
2020-09-05/17:00 PIAST LUBOJNA - METAL RZEKI WIELKIE 1:8
2020-09-06/12:00 LOTNIK II KOŚCIELEC - Warta Pławno 2:0
2020-09-06/17:00 GROM II CYKARZEW - ŚWIT BOROWNO 2:1
Kolejka nr 4
2020-08-29/16:00 METAL RZEKI WIELKIE - POGOŃ BLACHOWNIA 3:1
2020-08-29/16:00 POGOŃ II KAMYK - GROM II CYKARZEW 11:0
2020-08-30/13:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - POLONIA - UNIA WIDZÓW 0:2
2020-08-30/17:00 WARTA II MSTÓW - LOTNIK II KOŚCIELEC 4:0
2020-08-30/17:00 ŚWIT BOROWNO - JUNIOR SZARLEJKA 4:3
Kolejka nr 3
2020-08-22/17:00 POLONIA - UNIA WIDZÓW - ŚWIT BOROWNO 2:1
2020-08-22/17:00 POGOŃ BLACHOWNIA - Warta Pławno 3:3
2020-08-23/17:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - WARTA II MSTÓW 0:1
2020-08-23/17:00 JUNIOR SZARLEJKA - POGOŃ II KAMYK 5:3
2020-08-23/17:00 PIAST LUBOJNA - LOTNIK II KOŚCIELEC 3:2
2020-08-23/17:30 GROM II CYKARZEW - METAL RZEKI WIELKIE 1:4
Kolejka nr 2
2020-08-15/15:00 LOTNIK II KOŚCIELEC - POGOŃ BLACHOWNIA 0:4
2020-08-15/17:00 METAL RZEKI WIELKIE - JUNIOR SZARLEJKA 8:4
2020-08-16/17:00 WARTA II MSTÓW - PIAST LUBOJNA 5:3
2020-08-16/17:00 Warta Pławno - GROM II CYKARZEW 2:1
2020-08-16/17:00 POGOŃ II KAMYK - POLONIA - UNIA WIDZÓW 0:1
2020-08-16/17:00 ŚWIT BOROWNO - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 1:0
Kolejka nr 1
2020-08-08/17:30 JUNIOR SZARLEJKA - Warta Pławno 4:3
2020-08-08/17:30 POGOŃ BLACHOWNIA - PIAST LUBOJNA 5:2
2020-08-09/14:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - POGOŃ II KAMYK 3:1
2020-08-09/17:30 ŚWIT BOROWNO - WARTA II MSTÓW 1:0
2020-08-09/17:30 POLONIA - UNIA WIDZÓW - METAL RZEKI WIELKIE 1:2
2020-08-09/17:30 GROM II CYKARZEW - LOTNIK II KOŚCIELEC 1:2
Kolejka nr 4
2020-10-25/14:00 Warta Pławno - PIAST LUBOJNA -:-
Kolejka nr 7
2020-10-24/13:00 POGOŃ BLACHOWNIA - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA -:-
Kolejka nr 8
2020-09-26/11:00 ŚWIT BOROWNO - LOTNIK II KOŚCIELEC -:-
2020-09-26/16:00 JUNIOR SZARLEJKA - GROM II CYKARZEW -:-
2020-09-27/12:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - PIAST LUBOJNA -:-
2020-09-27/16:00 WARTA II MSTÓW - METAL RZEKI WIELKIE -:-
2020-09-27/16:00 POGOŃ II KAMYK - Warta Pławno -:-
2020-09-27/16:00 POLONIA - UNIA WIDZÓW - POGOŃ BLACHOWNIA -:-
Kolejka nr 9
2020-10-03/15:30 POGOŃ BLACHOWNIA - JUNIOR SZARLEJKA -:-
2020-10-03/15:30 Warta Pławno - ŚWIT BOROWNO -:-
2020-10-03/15:30 METAL RZEKI WIELKIE - POGOŃ II KAMYK -:-
2020-10-04/15:30 GROM II CYKARZEW - WARTA II MSTÓW -:-
2020-10-04/15:30 PIAST LUBOJNA - POLONIA - UNIA WIDZÓW -:-
2020-10-04/15:30 LOTNIK II KOŚCIELEC - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA -:-
Kolejka nr 10
2020-10-10/15:00 JUNIOR SZARLEJKA - PIAST LUBOJNA -:-
2020-10-11/15:00 WARTA II MSTÓW - POGOŃ II KAMYK -:-
2020-10-11/15:00 ŚWIT BOROWNO - METAL RZEKI WIELKIE -:-
2020-10-11/15:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - Warta Pławno -:-
2020-10-11/15:00 POLONIA - UNIA WIDZÓW - LOTNIK II KOŚCIELEC -:-
2020-10-11/15:00 GROM II CYKARZEW - POGOŃ BLACHOWNIA -:-
Kolejka nr 11
2020-10-17/15:00 POGOŃ BLACHOWNIA - WARTA II MSTÓW -:-
2020-10-17/15:00 PIAST LUBOJNA - GROM II CYKARZEW -:-
2020-10-17/15:00 Warta Pławno - POLONIA - UNIA WIDZÓW -:-
2020-10-17/15:00 METAL RZEKI WIELKIE - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA -:-
2020-10-18/11:00 LOTNIK II KOŚCIELEC - JUNIOR SZARLEJKA -:-
2020-10-18/15:00 POGOŃ II KAMYK - ŚWIT BOROWNO -:-