Lubliniec: Klasa okręgowa "ZINA Grupa 1: Częstochowa - Lubliniec"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS ZIELONI ŻARKI 9 24 8 0 1 32:11
2 KS STRADOM CZĘSTOCHOWA 9 16 5 1 3 19:17
3 KS PIAST PRZYRÓW 9 16 5 1 3 16:10
4 GKS UNIA RĘDZINY 9 15 4 3 2 20:10
5 LKS WARTA MSTÓW 9 14 4 2 3 22:14
6 MLKS SPARTA SZCZEKOCINY 9 13 4 1 4 16:25
7 LKS LOTNIK KOŚCIELEC 9 11 3 2 4 13:16
8 GLKS GMINA KŁOMNICE 9 11 3 2 4 8:17
9 KS ORZEŁ KIEDRZYN 9 5 1 2 6 15:21
10 LKS GROM CYKARZEW 9 2 0 2 7 6:26
Kolejka nr 9
2020-09-19/11:00 LKS ZIELONI ŻARKI - LKS LOTNIK KOŚCIELEC 5:1
2020-09-19/16:00 GKS UNIA RĘDZINY - LKS GROM CYKARZEW 5:1
2020-09-19/16:00 KS PIAST PRZYRÓW - LKS WARTA MSTÓW 3:1
2020-09-19/16:00 KS ORZEŁ KIEDRZYN - KS STRADOM CZĘSTOCHOWA 2:4
2020-09-19/16:00 GLKS GMINA KŁOMNICE - MLKS SPARTA SZCZEKOCINY 1:3
Kolejka nr 9
2020-09-19/11:00 LKS ZIELONI ŻARKI - LKS LOTNIK KOŚCIELEC 5:1
2020-09-19/16:00 GKS UNIA RĘDZINY - LKS GROM CYKARZEW 5:1
2020-09-19/16:00 KS PIAST PRZYRÓW - LKS WARTA MSTÓW 3:1
2020-09-19/16:00 KS ORZEŁ KIEDRZYN - KS STRADOM CZĘSTOCHOWA 2:4
2020-09-19/16:00 GLKS GMINA KŁOMNICE - MLKS SPARTA SZCZEKOCINY 1:3
Kolejka nr 8
2020-09-12/16:00 LKS GROM CYKARZEW - GLKS GMINA KŁOMNICE 0:0
2020-09-12/16:00 KS STRADOM CZĘSTOCHOWA - KS PIAST PRZYRÓW 1:0
2020-09-12/16:00 LKS WARTA MSTÓW - LKS ZIELONI ŻARKI 5:1
2020-09-12/16:00 LKS LOTNIK KOŚCIELEC - GKS UNIA RĘDZINY 0:2
2020-09-13/16:00 MLKS SPARTA SZCZEKOCINY - KS ORZEŁ KIEDRZYN 4:2
Kolejka nr 7
2020-09-05/13:00 LKS LOTNIK KOŚCIELEC - LKS GROM CYKARZEW 5:0
2020-09-05/16:00 GKS UNIA RĘDZINY - LKS WARTA MSTÓW 2:2
2020-09-05/16:00 LKS ZIELONI ŻARKI - KS STRADOM CZĘSTOCHOWA 3:2
2020-09-05/16:00 KS PIAST PRZYRÓW - MLKS SPARTA SZCZEKOCINY 4:0
2020-09-06/17:00 KS ORZEŁ KIEDRZYN - GLKS GMINA KŁOMNICE 1:2
Kolejka nr 6
2020-08-29/17:00 LKS GROM CYKARZEW - KS ORZEŁ KIEDRZYN 2:5
2020-08-29/17:00 GLKS GMINA KŁOMNICE - KS PIAST PRZYRÓW 1:3
2020-08-29/17:00 KS STRADOM CZĘSTOCHOWA - GKS UNIA RĘDZINY 3:2
2020-08-29/17:00 LKS WARTA MSTÓW - LKS LOTNIK KOŚCIELEC 2:0
2020-08-30/17:00 MLKS SPARTA SZCZEKOCINY - LKS ZIELONI ŻARKI 1:9
Kolejka nr 5
2020-08-22/11:00 GKS UNIA RĘDZINY - MLKS SPARTA SZCZEKOCINY 5:0
2020-08-22/17:00 LKS WARTA MSTÓW - LKS GROM CYKARZEW 5:0
2020-08-22/17:00 LKS LOTNIK KOŚCIELEC - KS STRADOM CZĘSTOCHOWA 2:2
2020-08-22/17:00 LKS ZIELONI ŻARKI - GLKS GMINA KŁOMNICE 7:0
2020-08-23/17:00 KS PIAST PRZYRÓW - KS ORZEŁ KIEDRZYN 3:1
Kolejka nr 4
2020-08-14/18:00 LKS ZIELONI ŻARKI - KS ORZEŁ KIEDRZYN 1:0
2020-08-15/11:00 LKS GROM CYKARZEW - KS PIAST PRZYRÓW 0:1
2020-08-15/17:00 GLKS GMINA KŁOMNICE - GKS UNIA RĘDZINY 0:1
2020-08-15/17:00 KS STRADOM CZĘSTOCHOWA - LKS WARTA MSTÓW 2:1
2020-08-16/17:00 MLKS SPARTA SZCZEKOCINY - LKS LOTNIK KOŚCIELEC 4:1
Kolejka nr 3
2020-08-06/17:30 LKS ZIELONI ŻARKI - KS PIAST PRZYRÓW 2:0
2020-08-08/17:00 KS STRADOM CZĘSTOCHOWA - LKS GROM CYKARZEW 3:2
2020-08-08/17:00 LKS WARTA MSTÓW - MLKS SPARTA SZCZEKOCINY 2:1
2020-08-08/17:00 LKS LOTNIK KOŚCIELEC - GLKS GMINA KŁOMNICE 0:0
2020-08-08/17:00 GKS UNIA RĘDZINY - KS ORZEŁ KIEDRZYN 1:1
Kolejka nr 2
2020-08-01/17:00 LKS GROM CYKARZEW - LKS ZIELONI ŻARKI 1:2
2020-08-01/17:00 KS PIAST PRZYRÓW - GKS UNIA RĘDZINY 1:1
2020-08-01/17:00 LKS LOTNIK KOŚCIELEC - KS ORZEŁ KIEDRZYN 1:0
2020-08-01/17:00 GLKS GMINA KŁOMNICE - LKS WARTA MSTÓW 2:1
2020-08-02/17:00 MLKS SPARTA SZCZEKOCINY - KS STRADOM CZĘSTOCHOWA 3:1
Kolejka nr 1
2020-07-25/11:00 GKS UNIA RĘDZINY - LKS ZIELONI ŻARKI 1:2
2020-07-25/17:00 LKS WARTA MSTÓW - KS ORZEŁ KIEDRZYN 3:3
2020-07-25/17:00 LKS LOTNIK KOŚCIELEC - KS PIAST PRZYRÓW 3:1
2020-07-26/14:00 KS STRADOM CZĘSTOCHOWA - GLKS GMINA KŁOMNICE 1:2
2020-07-26/17:00 MLKS SPARTA SZCZEKOCINY - LKS GROM CYKARZEW 0:0
Kolejka nr 10
2020-09-25/16:30 LKS ZIELONI ŻARKI - GKS UNIA RĘDZINY -:-
2020-09-26/16:00 LKS GROM CYKARZEW - MLKS SPARTA SZCZEKOCINY -:-
2020-09-26/16:00 GLKS GMINA KŁOMNICE - KS STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
2020-09-26/16:00 KS ORZEŁ KIEDRZYN - LKS WARTA MSTÓW -:-
2020-09-26/16:00 KS PIAST PRZYRÓW - LKS LOTNIK KOŚCIELEC -:-
Kolejka nr 11
2020-10-03/15:00 LKS ZIELONI ŻARKI - LKS GROM CYKARZEW -:-
2020-10-03/15:00 GKS UNIA RĘDZINY - KS PIAST PRZYRÓW -:-
2020-10-03/15:00 KS ORZEŁ KIEDRZYN - LKS LOTNIK KOŚCIELEC -:-
2020-10-03/15:00 LKS WARTA MSTÓW - GLKS GMINA KŁOMNICE -:-
2020-10-03/15:00 KS STRADOM CZĘSTOCHOWA - MLKS SPARTA SZCZEKOCINY -:-
Kolejka nr 12
2020-10-10/15:00 LKS GROM CYKARZEW - KS STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
2020-10-10/15:00 GLKS GMINA KŁOMNICE - LKS LOTNIK KOŚCIELEC -:-
2020-10-10/15:00 KS ORZEŁ KIEDRZYN - GKS UNIA RĘDZINY -:-
2020-10-10/15:00 KS PIAST PRZYRÓW - LKS ZIELONI ŻARKI -:-
2020-10-11/15:00 MLKS SPARTA SZCZEKOCINY - LKS WARTA MSTÓW -:-
Kolejka nr 13
2020-10-17/15:00 KS PIAST PRZYRÓW - LKS GROM CYKARZEW -:-
2020-10-17/15:00 LKS ZIELONI ŻARKI - KS ORZEŁ KIEDRZYN -:-
2020-10-17/15:00 GKS UNIA RĘDZINY - GLKS GMINA KŁOMNICE -:-
2020-10-17/15:00 LKS LOTNIK KOŚCIELEC - MLKS SPARTA SZCZEKOCINY -:-
2020-10-17/15:00 LKS WARTA MSTÓW - KS STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 14
2020-10-24/15:00 LKS GROM CYKARZEW - LKS WARTA MSTÓW -:-
2020-10-24/15:00 KS STRADOM CZĘSTOCHOWA - LKS LOTNIK KOŚCIELEC -:-
2020-10-24/15:00 GLKS GMINA KŁOMNICE - LKS ZIELONI ŻARKI -:-
2020-10-24/15:00 KS ORZEŁ KIEDRZYN - KS PIAST PRZYRÓW -:-
2020-10-25/15:00 MLKS SPARTA SZCZEKOCINY - GKS UNIA RĘDZINY -:-
Kolejka nr 15
2020-10-31/14:00 KS ORZEŁ KIEDRZYN - LKS GROM CYKARZEW -:-
2020-10-31/14:00 KS PIAST PRZYRÓW - GLKS GMINA KŁOMNICE -:-
2020-10-31/14:00 LKS ZIELONI ŻARKI - MLKS SPARTA SZCZEKOCINY -:-
2020-10-31/14:00 GKS UNIA RĘDZINY - KS STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
2020-10-31/14:00 LKS LOTNIK KOŚCIELEC - LKS WARTA MSTÓW -:-
Kolejka nr 16
2020-11-07/14:00 LKS GROM CYKARZEW - LKS LOTNIK KOŚCIELEC -:-
2020-11-07/14:00 LKS WARTA MSTÓW - GKS UNIA RĘDZINY -:-
2020-11-07/14:00 KS STRADOM CZĘSTOCHOWA - LKS ZIELONI ŻARKI -:-
2020-11-07/14:00 GLKS GMINA KŁOMNICE - KS ORZEŁ KIEDRZYN -:-
2020-11-08/14:00 MLKS SPARTA SZCZEKOCINY - KS PIAST PRZYRÓW -:-
Kolejka nr 17
2020-11-14/13:30 GLKS GMINA KŁOMNICE - LKS GROM CYKARZEW -:-
2020-11-14/13:30 KS ORZEŁ KIEDRZYN - MLKS SPARTA SZCZEKOCINY -:-
2020-11-14/13:30 KS PIAST PRZYRÓW - KS STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
2020-11-14/13:30 LKS ZIELONI ŻARKI - LKS WARTA MSTÓW -:-
2020-11-14/13:30 GKS UNIA RĘDZINY - LKS LOTNIK KOŚCIELEC -:-
Kolejka nr 18
2020-11-21/13:30 LKS GROM CYKARZEW - GKS UNIA RĘDZINY -:-
2020-11-21/13:30 LKS LOTNIK KOŚCIELEC - LKS ZIELONI ŻARKI -:-
2020-11-21/13:30 LKS WARTA MSTÓW - KS PIAST PRZYRÓW -:-
2020-11-21/13:30 KS STRADOM CZĘSTOCHOWA - KS ORZEŁ KIEDRZYN -:-
2020-11-21/13:30 MLKS SPARTA SZCZEKOCINY - GLKS GMINA KŁOMNICE -:-