Sędziowie

UPRAWNIENIA NA SEZON 2020/2021

III liga

1. Kowalczyk Robert


IV liga

1. Barański Tomasz
2. Dana Sergiusz
3. Kuban Paweł
4. Malinowski Lech


Klasa "O"

1. Bałchanowski Jakub
2. Chwastek Krystian
3. Malinowski Maciej
4. Sierociński Konrad
5. Sobierajski Marcin
6. Stępień Jacek
7. Stryjniak Mateusz
8. Terlicki Paweł


Klasa "A"

1. Anzorge Damian
2. Barczyk Mikołaj
3. Bartelt Andrzej
4. Będkowski Leszek
5. Cybulski Michał
6. Drożdżyński Piotr
7. Dróżdż Błażej
8. Jary Hubert
9. Kisiel Patryk
10. Klimas Michał
11. Komański Mariusz
12. Lewandowski Bogusław
13. Ludwikowski Łukasz
14. Matyja Piotr
15. Miarka Marcin
16. Mikołajczyk Konrad
17. Miniak Małgorzata
18. Morzyk Tomasz
19. Nowiński Rafał
20. Pazera Marcin
21. Pęczek Dariusz
22. Podkarczemny Jacek
23. Prauza Dariusz
24. Purgal Piotr
25. Rozpondek Sebastian
26. Sikora Oskar
27. Skoczylas Piotr
28. Skuza Piotr
29. Szczypior Marek
30. Śpiewak Natan
31. Toborek Stanisław
32. Walczak Marcin
33. Wireński Norbert
34. Wroński Szymon
35. Zroślak Piotr


Klasa "B"

1. Bator Marcin
2. Białas Augustyn
3. Budzowski Edward
4. Grzesik Michał
5. Henel Bartosz
6. Ignatowicz Jakub
7. Janik Łukasz
8. Jankowski Sławomir
9. Jarczok Patryk
10. Jasiński Daniel
11. Kaczmarzyk Ewelina
12. Kierat Krzysztof
13. Kowalczyk Marcin
14. Kuban Kamil
15. Lipnicki Jakub
16. Majka Paulina
17. Makowski Patryk
18. Prokop Andrzej
19. Puch Dominik
20. Sil Konrad
21. Stala Bartosz
22. Stolarczyk Jan
23. Świerczyński Krzysztof
24. Wasilewski Michał
25. Wawrzyniak Natalia
26. Wesołowski Marcin
27. Woźniak Tomasz
28. Zroślak Michał


Asystenci okręgowi, pozostali

1. Boruc Michał
2. Chwastek Izabella
3. Cieślak Michał
4. Dana Tadeusz
5. Dąbrowski Zenon
6. Dobosz Jakub
7. Dobrakowski Mikołaj
8. Fornal Kacper
9. Kołodziej Dawid
10. Pasiuk Mateusz
11. Pradela Cezary
12. Próba Jakub
13. Sieradzki Piotr
14. Sosnowski Jakub
15. Surma Zenon
16. Trepka Kamil
17. Walczak Zbigniew
18. Żelezik Zdzisław


Grupy młodzieżowe / Początkujący

1. Cichor Przemysław
2. Ciszewski Piotr
3. Dębińska Julia
4. Jelonek Marcel
5. Kolanus Krzysztof
6. Koza Jakub
7. Kożuch Agata
8. Kulesza Krystian
9. Lankamer Marcel
10. Łatka Michał
11. Łukaszek Dawid
12. Łukaszewski Hubert
13. Mielczarek Marcel
14. Nabiałek Mateusz
15. Niglus Adrian
16. Olejniczak Patryk
17. Owczarek Kinga
18. Piłat Łukasz
19. Piwódzki Krzysztof
20. Redlicki Norbert
21. Sieradzki Mariusz
22. Sośniak Agnieszka
23. Szymczyk Maciej
24. Tatarowicz Maciej
25. Tyras Dawid
26. Tyras Magdalena