Aktualności

Kolegium Sędziów Podokręgu zaprasza na kurs sędziowski

1/12/2022 10:10

Kolegium Sędziów Podokręgu Zaprasza na kurs sędziowski, który rozpoczyna się 9 stycznia 2023 r. Wszelkie zapytania prosze kierować na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Piłka nożna, jak wiadomo to nie tylko zawodnicy ale i także sędziowie. Nie ma co ukrywać, że sędziowanie to trudna profesja bo niezależnie od decyzji każdy ma swój punkt widzenia na daną sytuację meczową. Zawody jednak bez sędziego nie mają swojej estymy i nadrzędnej wartości a z drugiej strony sam sędzia podczas zawodów pełni ważną rolę nie tylko rozjemcy ale i tego, którego postawa ma dać zawodom sportowym wymiar najważniejszego wydarzenia.

Zachęcamy do udziału w kursie nade wszystko kursantów z okolic Krzepic, gminy Wręczyca Wielka, gminy Panki i Przystajń oraz Koniecpola, Szczekocin, Myszkowa czy Żarek.

Udział w kursie chociaż płatny to szybko się rekompensuje a ponad aspekt finansowy to można przeżyć niezapomnianą przygodę związaną z piłką nożną.

Raz jeszcze serdecznie zapraszamy do udziału w kursie.