Aktualności

Reprezentacja Podokręgu Częstochowa wystąpiłą w turnieju Rybek

4/09/2023 23:03

Reprezentacja Podokręgu Częstochowa w niedzielę, 27 sierpnia br. brałą udział w turnieju Rybek w Rybniku, który jednocześnie był memoriałem poświęconym Franciszkowi Wranie.


"Turniej Rybek niestety to nie był nasz najlepszy występ. Bramka była dla nas jak zaczarowana, dziewczyny w pierwszych 3 meczach tworzyły sobie mnóstwo sytuacji strzeleckich lecz nic nie chciało wpaść do siatki. Jak mawia stare piłkarskie powiedzenie: niewykorzystane sytuacje się mszczą. I tak właśnie było w naszym przypadku. My graliśmy, przeciwnicy strzelali. Przebudzenie przyszło niestety dopiero w ostatnim meczu, gdzie pokonaliśmy Podokręg Rybnik. Dziewczyny pokazały kawał dobrej piłki i duże brawa dla nich za zaangażowanie i walkę do ostatniego meczu." - krótko podsumował występ naszej kadry w turnieju sztab szkoleniowy.

Podokręg Częstochowa w turnieju reprezentowały: Ujma Natalia, Uznańska Anna, Kozłowska Nadia, Michalczyk Milena, Bujnowicz Noemi, Kucharska Anna, Niedworok Laura, Trószyńska Julia. Kubik Julia, Pijet Laura, Bechta Liwia

Relacja z turnieju także: https://slzpn.pl/slaski/zpn/aktualnosci/8306/turniej-rybek-im-franciszka-wrany-2023

 

Zdjęcia dzięki uprzejmości: Joanna Piwowarczyk