Podokręg

Startują zapisy do II edycji Młodzieżowej Ligi Futsalu

2/11/2023 15:55

Chociaż trwają jeszcze rozgrywki na trawie to już startujemy z zapisami do II edycji Młodzieżowej Ligi Futsalu w kategoriach wiekowych U-12 (roczniki 2012/2013) oraz U-10 (roczniki 2014/2015). Zapisy przyjmujemy do 7 listopada.


Zgodnie z regulaminem każdy klub do każdej kategorii wiekowej może zgłosić jeden zespół. W tegorocznej edycji rozgrywek Młodzieżowej Ligi Futsalu obwiązuje startowe, które wynosi 200,00 od zespołu, płatne na subkonto Podokręgu Częstochowa. Klub zgłaszając zespół do rozgrywek jest zobowiązany dołączyć potwierdzenie opłaty startowej.

Rozgrywki odbywać się będą według ustalonego terminarza na halach sportowych na terenie całego Podokręgu Częstochowa. Zgodnie z regulaminem, w każdej kategorii wiekowej zostaną zorganizowane co najmniej cztery turnieje, które mają na celu wyłonić trzy najlepsze zespoły, które w ten sposób uzyskają prawo awansu do turnieju półfinałowego. Zespoły z Podokręgu Częstochowa rywalizować będą w półfinałach z przedstawicielami Podokręgu Lubliniec. Zwycięzca półfinałowych zmagań uzyska przepustkę do turnieju finałowego.

Początek rozgrywek Młodzieżowej Ligi Futsalu planowany jest na 25/26. listopad.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./

 

W załączeniu przesyłamy regulamin rozgrywek oraz formularz zgłoszeniowy do rozgrywek.

Zapraszamy do udziału