Podokręg

Terminarze rozgrywek dostępne na stronie Podokręgu!

16/03/2024 10:59

Informujemy, że terminarze rozgrywek seniorskich oraz rozgrywek młodziezowych od juniora starszego aż po żaka dostępne są w zakładce "wyniki i tabele".


Na opracowanie terminarzy obecnie czekają jeszcze rozgrywki turniejowe żaków oraz skrzatów, które będą sporządzone w najbliższym czasie. Te rozgrywki rozpoczną się po okresie świątecznym. Terminarze na rundę wiosenną są oznaczone symbolem (RW).

Wyniki w tych grupach rozgrywkowych, w których są one publikowane pojawiają się do 15 minut po zakończeniu danego spotkania oczywiście z wyjątkiem spotkań na których nie ma sędziego zawodów.

Komisja ds. Rozgrywek postanowiła publikować także wyniki rywalizacji w rozgrywkach I Ligi Okręgowej Orlik E1. Rozgrywki te są jednocześnie eliminacjami do turniejów mającyh na celu wyłonić zespoły, które w nowym sezonie rywalizować będa w rozgrywkach I oraz II Ligi Wojewódzkiej Młodzik D2. W celu transperentności tych rozgrywek wyniki zatem będą jawne.

W rundzie wiosennej w rozgrywkach odbywającyh się w systemie ligowym rywalizacja toczyć się będzie w 38 grupach z czego 33 grupy stanowią rozgrywki młodzieżowe i dziecięce. W rozgrywkach ligowych udział bierze w sumie 286 zespołów!

Ilość grup i zespołów uczestniczących w poszczególnych rozgrywkach w rundzie wiosennej:

Klasa Okręgowa - 1 grupa - 15 zespołów
Klasa A - 2 grupy - 27 zespołów
Klasa B - 2 grupy - 21 zespołów
Junior starszy A1 - 1 grupa - 5 zespołów
Junior młodszy B1 - 2 grupy - 8 zespołów
Junior młodszy B2 - 1 grupa - 9 zespołów
Trampkarz C1 - 4 grupy - 25 zespołów
Trampkarz C2 - 3 grupy - 25 zespołów
Młodzik D1 - 5 grup - 30 zespołów
Młodzik D2 - 4 grupy - 27 zespołów
Orlik E1 - 7 grup - 48 zespołów
Orlik E2 - 4 grupy - 31 zespołów
Żak F1 - 2 grupy - 15 zespołów