Podokręg

Rozliczanie ekwiwalentów sędziowskich

10/08/2021 10:50

Wszystkie Kluby zainteresowane rozliczaniem delegacji sędziowskich przez Śląski Związek Piłki Nożnej w rundzie jesiennej sezonu 2021/2022, prosimy o zapoznanie z Uchwałą Zarządu nr 91/18/Z z dnia 05.12.2018 r. oraz wypełnienie wykazu z podaniem klasy rozgrywkowej, której rozliczenie ma dotyczyć wraz z liczbą meczów u siebie.


Kluby, które nie korzystały wcześniej z rozliczania, muszą wypełnić również deklarację z czwartej strony Uchwały z 05.12.2018 r.


Podpisane dokumenty w formie skanu proszę odesłać na adres e-mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 13.08.2021 r. - jeśli już wysłali Państwo skany dokumentów proszę uznać e-mail za zbędny.

 

W załączeniu przesyłam zaktualizowany podział na grupy rozgrywkowe na podstawie, którego można podać liczbę spotkań w wykazie.

 

Przy liczbie zespołów w grupie 8 – zespół w roli gospodarza rozgrywa 7 spotkań u siebie, przy 7 zespołach – 6 spotkań u siebie, przy 6 zespołach – 5 spotkań u siebie, przy 5 zespołach – 4 spotkania u siebie a w przypadku 4 zespołów w grupie i przy systemie 4 – runowym – 6 spotkań u siebie. Turnieje żaków są liczone jako 1 spotkanie u siebie (o ile klub zgłosił jeden zespół do rozgrywek). Ilość spotkań u siebie w rozgrywkach seniorskich podajemy według terminarza. Proszę kluby uczestniczące w rozgrywkach pucharowych o uwzględnienie zasady, że zespół z klasy niższej zawsze jest gospodarzem.