Podokręg

Czas na baraże w rozgrywkach młodzieżowych

2/11/2021 13:52

Dobiegają końca rozgrywki młodzieżowe. Ze względu na dwie podgrupy rozgrywkowe III Lig Wojewódzkich w kategoriach Trampkarz C1, Trampkarz C2, Młodzik D1 oraz Młodzik D2 o awansie do wyższych lig zadecydują spotkania barażowe. Poniżej przedstawiamy harmonogram spotkań.


Załącznik Podokręgu Częstochowa do regulaminu przewiduje w każdej z kategorii tylko jeden pojedynek barażowy, którego gospodarzem każdorazowo jest zespół, który w trakcie rundy zdobył wyższy współczynnik arytmetyczny, który liczony jest ilością dzielonych punktów przez liczbę rozegranych spotkań.

W rozgrywkach III Ligi Wojewódzkiej Trampkarz C1 w spotkaniu barażowym zmierzą się Unia Kalety (zwycięzca podgrupy B) ze Stradomiem Częstochowa (zwycięzca podgrupy A). Spotkanie odbędzie się 13.11.2021 o godz. 11.00 na boisku w Kaletach.

O awans do II Ligi Wojewódzkiej Trampkarz C2 walczyć będą 6 listopada br. o godz. 11.00 w Lublińcu zespoły Akademii Sportowej Lubliniec oraz UKS MOSiR Myszków. Zespół z Lublińca w rozgrywkach odniósł komplet zwycięstw, natomiast zespół z Myszkowa odnotował tylko jedną przegraną w przeciągu całej rundy.

W spotkaniu barażowym o awans do II Ligi Wojewódzkiej Młodzik D1 zmierzą się w Poraju, tamtejsza Polonia Poraj oraz Lot Konopiska. Początek decydującego spotkania w sobotę, 6 listopada br. o godz. 11.00.

Zespoły rywalizujące w III Lidze Wojewódzkiej Młodzik D2 zmierzą się w spotkaniu barazowym o awans do I Ligi Wojewódzkiej Młodzik D2. Zespół, który dozna porażki najprawdopodbniej w rundzie wiosennej będzie rywalizował w II Lidze Wojewódzkiej Młodzik D2, grupa północna. W meczu barażowym zmierzą się gospodarze, Sportowa Częstochowa, która podejmować będzie Skrę Częstochowa. To spotkanie odbędzie się także w sobotę, 6 listopada 2021 o godz. 11.00.