Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GKS MARATON WALEŃCZÓW | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0:0 |
2 | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0:0 |
3 | LKS LOTNIK KOŚCIELEC | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0:0 |
4 | LKS NAPRZÓD OSTROWY | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0:0 |
5 | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0:0 |
6 | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0:0 |
7 | UKS OLIMPIJCZYK CZĘSTOCHOWA | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0:0 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-03/16:30 | LKS NAPRZÓD OSTROWY | - | LKS LOTNIK KOŚCIELEC | 0:0 |
2024-05-03/17:30 | UKS OLIMPIJCZYK CZĘSTOCHOWA | - | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | 0:0 |
2024-05-05/17:00 | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | - | GKS MARATON WALEŃCZÓW | 0:0 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-03/16:30 | LKS NAPRZÓD OSTROWY | - | LKS LOTNIK KOŚCIELEC | 0:0 |
2024-05-03/17:30 | UKS OLIMPIJCZYK CZĘSTOCHOWA | - | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | 0:0 |
2024-05-05/17:00 | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | - | GKS MARATON WALEŃCZÓW | 0:0 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-26/17:00 | LKS LOTNIK KOŚCIELEC | - | UKS OLIMPIJCZYK CZĘSTOCHOWA | 0:0 |
2024-04-26/17:00 | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | - | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | 0:0 |
2024-04-26/18:00 | GKS MARATON WALEŃCZÓW | - | LKS NAPRZÓD OSTROWY | 0:0 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-19/17:00 | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | - | LKS LOTNIK KOŚCIELEC | 0:0 |
2024-04-19/17:00 | UKS OLIMPIJCZYK CZĘSTOCHOWA | - | GKS MARATON WALEŃCZÓW | 0:0 |
2024-04-19/17:00 | LKS NAPRZÓD OSTROWY | - | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | 0:0 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-12/17:00 | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | - | UKS OLIMPIJCZYK CZĘSTOCHOWA | 0:0 |
2024-04-12/17:00 | LKS LOTNIK KOŚCIELEC | - | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | 0:0 |
2024-04-12/18:00 | GKS MARATON WALEŃCZÓW | - | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | 0:0 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-05/17:00 | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | - | GKS MARATON WALEŃCZÓW | 0:0 |
2024-04-05/17:00 | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | - | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | 0:0 |
2024-04-05/17:00 | UKS OLIMPIJCZYK CZĘSTOCHOWA | - | LKS NAPRZÓD OSTROWY | 0:0 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-29/17:00 | LKS NAPRZÓD OSTROWY | - | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | 0:0 |
2024-03-29/18:00 | GKS MARATON WALEŃCZÓW | - | LKS LOTNIK KOŚCIELEC | 0:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-22/17:00 | LKS LOTNIK KOŚCIELEC | - | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | 0:0 |
2024-03-22/17:00 | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | - | LKS NAPRZÓD OSTROWY | 0:0 |
2024-03-22/17:00 | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | - | UKS OLIMPIJCZYK CZĘSTOCHOWA | 0:0 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-29/17:00 | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | - | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | -:- |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-10/17:00 | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | - | LKS LOTNIK KOŚCIELEC | -:- |
2024-05-10/17:30 | UKS OLIMPIJCZYK CZĘSTOCHOWA | - | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | -:- |
2024-05-10/18:00 | LKS NAPRZÓD OSTROWY | - | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | -:- |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-15/17:00 | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | - | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | -:- |
2024-05-17/17:00 | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | - | LKS NAPRZÓD OSTROWY | -:- |
2024-05-17/17:00 | LKS LOTNIK KOŚCIELEC | - | GKS MARATON WALEŃCZÓW | -:- |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-24/17:00 | GKS MARATON WALEŃCZÓW | - | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | -:- |
2024-05-24/17:00 | LKS NAPRZÓD OSTROWY | - | UKS OLIMPIJCZYK CZĘSTOCHOWA | -:- |
2024-05-25/12:00 | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | - | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | -:- |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-31/17:00 | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | - | GKS MARATON WALEŃCZÓW | -:- |
2024-05-31/17:00 | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | - | LKS LOTNIK KOŚCIELEC | -:- |
2024-05-31/17:30 | UKS OLIMPIJCZYK CZĘSTOCHOWA | - | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | -:- |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-07/15:00 | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | - | LKS NAPRZÓD OSTROWY | -:- |
2024-06-07/17:00 | LKS LOTNIK KOŚCIELEC | - | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | -:- |
2024-06-07/17:00 | GKS MARATON WALEŃCZÓW | - | UKS OLIMPIJCZYK CZĘSTOCHOWA | -:- |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-14/17:00 | LKS NAPRZÓD OSTROWY | - | GKS MARATON WALEŃCZÓW | -:- |
2024-06-14/17:00 | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | - | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | -:- |
2024-06-14/17:30 | UKS OLIMPIJCZYK CZĘSTOCHOWA | - | LKS LOTNIK KOŚCIELEC | -:- |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-21/17:00 | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | - | UKS OLIMPIJCZYK CZĘSTOCHOWA | -:- |
2024-06-21/17:00 | LKS LOTNIK KOŚCIELEC | - | LKS NAPRZÓD OSTROWY | -:- |
2024-06-21/17:00 | GKS MARATON WALEŃCZÓW | - | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | -:- |