Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 17 | 35 | 10 | 5 | 2 | 32:14 |
2 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | 17 | 34 | 10 | 4 | 3 | 31:19 |
3 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 17 | 31 | 9 | 4 | 4 | 28:26 |
4 | BKS SPARTA KATOWICE | 17 | 29 | 8 | 5 | 4 | 31:25 |
5 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | 17 | 28 | 8 | 4 | 5 | 37:27 |
6 | KS RUCH RADZIONKÓW | 17 | 25 | 6 | 7 | 4 | 26:18 |
7 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | 17 | 25 | 7 | 4 | 6 | 34:31 |
8 | MKS MYSZKÓW | 17 | 23 | 7 | 2 | 8 | 46:33 |
9 | GKS PIAST II GLIWICE | 17 | 23 | 5 | 8 | 4 | 26:23 |
10 | KS ROZWÓJ KATOWICE | 17 | 22 | 7 | 1 | 9 | 26:28 |
11 | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | 17 | 21 | 6 | 3 | 8 | 31:27 |
12 | TS SZOMBIERKI BYTOM | 17 | 20 | 5 | 5 | 7 | 20:32 |
13 | JSP SZCZAKOWIANKA | 17 | 19 | 4 | 7 | 6 | 25:27 |
14 | LKS ORZEŁ MIEDARY | 17 | 13 | 3 | 4 | 10 | 14:38 |
15 | GKS UNIA RĘDZINY | 17 | 13 | 4 | 1 | 12 | 18:40 |
16 | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | 17 | 13 | 3 | 4 | 10 | 15:32 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-15/19:00 | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 1:2 |
2024-03-16/11:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | 1:0 |
2024-03-16/11:00 | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | - | MKS MYSZKÓW | 3:2 |
2024-03-16/12:45 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | GKS UNIA RĘDZINY | 1:2 |
2024-03-16/13:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 1:4 |
2024-03-16/13:00 | LKS ORZEŁ MIEDARY | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | 0:4 |
2024-03-16/15:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 0:0 |
2024-03-16/15:00 | JSP SZCZAKOWIANKA | - | GKS PIAST II GLIWICE | 0:2 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-15/19:00 | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 1:2 |
2024-03-16/11:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | 1:0 |
2024-03-16/11:00 | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | - | MKS MYSZKÓW | 3:2 |
2024-03-16/12:45 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | GKS UNIA RĘDZINY | 1:2 |
2024-03-16/13:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 1:4 |
2024-03-16/13:00 | LKS ORZEŁ MIEDARY | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | 0:4 |
2024-03-16/15:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 0:0 |
2024-03-16/15:00 | JSP SZCZAKOWIANKA | - | GKS PIAST II GLIWICE | 0:2 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-09/11:00 | GKS UNIA RĘDZINY | - | JSP SZCZAKOWIANKA | 2:0 |
2024-03-09/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 0:1 |
2024-03-09/15:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | GKS PIAST II GLIWICE | 1:1 |
2024-03-09/15:00 | MKS MYSZKÓW | - | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | 1:2 |
2024-03-09/15:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | 1:0 |
2024-03-09/15:00 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | LKS ORZEŁ MIEDARY | 3:1 |
2024-03-09/15:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | BKS SPARTA KATOWICE | 1:2 |
2024-03-09/17:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | 4:3 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-11/11:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | LKS ORZEŁ MIEDARY | 2:0 |
2023-11-11/11:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | 2:1 |
2023-11-11/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | 3:2 |
2023-11-11/11:00 | GKS UNIA RĘDZINY | - | GKS PIAST II GLIWICE | 0:1 |
2023-11-11/13:30 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | 1:1 |
2023-11-11/13:30 | MKS MYSZKÓW | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 0:1 |
2023-11-11/15:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 1:3 |
2023-11-11/17:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | JSP SZCZAKOWIANKA | 1:0 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/11:00 | GKS PIAST II GLIWICE | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 3:3 |
2023-11-04/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | MKS MYSZKÓW | 1:2 |
2023-11-04/12:00 | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 1:1 |
2023-11-04/14:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | GKS UNIA RĘDZINY | 4:0 |
2023-11-04/14:00 | JSP SZCZAKOWIANKA | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 3:2 |
2023-11-04/14:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | 1:1 |
2023-11-04/14:00 | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | 2:4 |
2023-11-04/14:00 | LKS ORZEŁ MIEDARY | - | BKS SPARTA KATOWICE | 1:2 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-27/19:00 | MKS MYSZKÓW | - | JSP SZCZAKOWIANKA | 2:1 |
2023-10-28/11:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | 2:3 |
2023-10-28/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | GKS PIAST II GLIWICE | 0:0 |
2023-10-28/14:00 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 1:4 |
2023-10-28/14:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | 0:0 |
2023-10-28/14:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | GKS UNIA RĘDZINY | 4:0 |
2023-10-28/15:30 | BKS SPARTA KATOWICE | - | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | 1:0 |
2023-11-18/13:00 | LKS ORZEŁ MIEDARY | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 1:1 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/11:00 | GKS UNIA RĘDZINY | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 1:2 |
2023-10-21/11:00 | GKS PIAST II GLIWICE | - | MKS MYSZKÓW | 2:2 |
2023-10-21/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | 2:2 |
2023-10-21/15:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 1:0 |
2023-10-21/15:00 | JSP SZCZAKOWIANKA | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | 4:1 |
2023-10-21/15:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 3:0 |
2023-10-21/15:00 | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | - | BKS SPARTA KATOWICE | 1:2 |
2023-10-22/11:00 | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | - | LKS ORZEŁ MIEDARY | 1:2 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-13/18:00 | MKS MYSZKÓW | - | GKS UNIA RĘDZINY | 7:2 |
2023-10-14/11:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 4:4 |
2023-10-14/11:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | 1:4 |
2023-10-14/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 2:1 |
2023-10-14/13:00 | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 2:3 |
2023-10-14/15:00 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | JSP SZCZAKOWIANKA | 3:3 |
2023-10-14/15:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | GKS PIAST II GLIWICE | 3:2 |
2023-10-15/11:00 | LKS ORZEŁ MIEDARY | - | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | 0:0 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/10:00 | GKS UNIA RĘDZINY | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | 1:0 |
2023-10-07/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | BKS SPARTA KATOWICE | 3:3 |
2023-10-07/15:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 2:1 |
2023-10-07/15:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | MKS MYSZKÓW | 1:1 |
2023-10-07/15:00 | JSP SZCZAKOWIANKA | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 1:4 |
2023-10-07/15:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | LKS ORZEŁ MIEDARY | 1:1 |
2023-10-07/15:00 | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | - | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | 0:2 |
2023-10-08/11:00 | GKS PIAST II GLIWICE | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | 4:1 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/11:00 | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 2:3 |
2023-09-30/11:00 | LKS ORZEŁ MIEDARY | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | 0:2 |
2023-09-30/16:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | GKS PIAST II GLIWICE | 2:1 |
2023-09-30/16:00 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | GKS UNIA RĘDZINY | 4:1 |
2023-09-30/16:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 1:1 |
2023-09-30/16:00 | MKS MYSZKÓW | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 3:2 |
2023-09-30/17:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | JSP SZCZAKOWIANKA | 0:0 |
2023-10-01/11:00 | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 1:2 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | 2:3 |
2023-09-23/11:00 | GKS PIAST II GLIWICE | - | BKS SPARTA KATOWICE | 1:1 |
2023-09-23/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | 3:1 |
2023-09-23/16:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | MKS MYSZKÓW | 1:0 |
2023-09-23/16:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | 0:0 |
2023-09-23/16:00 | GKS UNIA RĘDZINY | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 0:1 |
2023-09-23/16:00 | JSP SZCZAKOWIANKA | - | LKS ORZEŁ MIEDARY | 1:1 |
2023-09-23/16:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | 0:2 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/11:00 | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | - | JSP SZCZAKOWIANKA | 2:2 |
2023-09-16/11:00 | LKS ORZEŁ MIEDARY | - | GKS PIAST II GLIWICE | 1:2 |
2023-09-16/11:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | GKS UNIA RĘDZINY | 3:2 |
2023-09-16/16:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 0:6 |
2023-09-16/16:00 | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | 1:1 |
2023-09-16/16:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 0:0 |
2023-09-16/16:00 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 1:0 |
2023-09-16/16:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | MKS MYSZKÓW | 3:2 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 5:0 |
2023-09-09/11:00 | GKS UNIA RĘDZINY | - | LKS ORZEŁ MIEDARY | 1:2 |
2023-09-09/11:00 | GKS PIAST II GLIWICE | - | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | 1:3 |
2023-09-09/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 4:1 |
2023-09-09/16:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | 2:0 |
2023-09-09/16:00 | MKS MYSZKÓW | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | 4:5 |
2023-09-09/16:00 | JSP SZCZAKOWIANKA | - | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | 4:0 |
2023-09-10/16:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | BKS SPARTA KATOWICE | 3:2 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/11:00 | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | - | GKS PIAST II GLIWICE | 0:0 |
2023-09-02/11:00 | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | - | GKS UNIA RĘDZINY | 5:1 |
2023-09-02/11:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 1:2 |
2023-09-02/11:00 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | 1:3 |
2023-09-02/15:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 2:1 |
2023-09-02/16:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | JSP SZCZAKOWIANKA | 3:1 |
2023-09-02/16:00 | LKS ORZEŁ MIEDARY | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 1:3 |
2023-09-03/11:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | MKS MYSZKÓW | 0:4 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | LKS ORZEŁ MIEDARY | 1:2 |
2023-08-26/11:00 | GKS PIAST II GLIWICE | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 3:2 |
2023-08-26/14:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 1:1 |
2023-08-26/17:00 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 3:0 |
2023-08-26/17:00 | MKS MYSZKÓW | - | BKS SPARTA KATOWICE | 1:6 |
2023-08-26/17:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | 3:0 |
2023-08-26/17:00 | GKS UNIA RĘDZINY | - | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | 2:0 |
2023-08-26/17:00 | JSP SZCZAKOWIANKA | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | 2:1 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-19/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | GKS PIAST II GLIWICE | 3:2 |
2023-08-19/11:00 | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 5:0 |
2023-08-19/11:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | 0:2 |
2023-08-19/13:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | GKS UNIA RĘDZINY | 1:0 |
2023-08-19/17:00 | JSP SZCZAKOWIANKA | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 0:0 |
2023-08-19/17:00 | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 0:0 |
2023-08-19/17:00 | LKS ORZEŁ MIEDARY | - | MKS MYSZKÓW | 0:8 |
2023-08-19/17:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | 3:2 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-15/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | 2:1 |
2023-08-15/11:00 | GKS UNIA RĘDZINY | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | 1:3 |
2023-08-15/13:00 | MKS MYSZKÓW | - | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | 1:3 |
2023-08-15/17:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 1:1 |
2023-08-15/17:00 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | BKS SPARTA KATOWICE | 1:2 |
2023-08-15/17:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | LKS ORZEŁ MIEDARY | 4:1 |
2023-08-15/17:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 1:2 |
2023-08-15/17:00 | GKS PIAST II GLIWICE | - | JSP SZCZAKOWIANKA | 1:1 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-11/17:30 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 1:0 |
2023-08-12/11:00 | GKS PIAST II GLIWICE | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 0:0 |
2023-08-12/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 2:1 |
2023-08-12/17:00 | JSP SZCZAKOWIANKA | - | GKS UNIA RĘDZINY | 2:2 |
2023-08-12/17:00 | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | - | MKS MYSZKÓW | 0:6 |
2023-08-12/17:00 | LKS ORZEŁ MIEDARY | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | 0:2 |
2023-08-12/17:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 0:0 |
2023-08-13/11:00 | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | 0:2 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/11:00 | GKS PIAST II GLIWICE | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | -:- |
2024-03-23/11:00 | GKS UNIA RĘDZINY | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | -:- |
2024-03-23/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | -:- |
2024-03-23/15:30 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | JSP SZCZAKOWIANKA | -:- |
2024-03-23/15:30 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | BKS SPARTA KATOWICE | -:- |
2024-03-23/15:30 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | -:- |
2024-03-23/16:30 | MKS MYSZKÓW | - | LKS ORZEŁ MIEDARY | -:- |
2024-03-23/18:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | -:- |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-29/19:00 | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | - | GKS UNIA RĘDZINY | -:- |
2024-03-30/11:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | MKS MYSZKÓW | -:- |
2024-03-30/11:00 | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | - | KS RUCH RADZIONKÓW | -:- |
2024-03-30/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | JSP SZCZAKOWIANKA | -:- |
2024-03-30/13:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | -:- |
2024-03-30/13:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | -:- |
2024-03-30/13:00 | LKS ORZEŁ MIEDARY | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | -:- |
2024-03-30/15:30 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | GKS PIAST II GLIWICE | -:- |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/11:00 | GKS PIAST II GLIWICE | - | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | -:- |
2024-04-06/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | BKS SPARTA KATOWICE | -:- |
2024-04-06/17:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | -:- |
2024-04-06/17:00 | JSP SZCZAKOWIANKA | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | -:- |
2024-04-06/17:00 | GKS UNIA RĘDZINY | - | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | -:- |
2024-04-06/17:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | LKS ORZEŁ MIEDARY | -:- |
2024-04-06/17:00 | MKS MYSZKÓW | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | -:- |
2024-04-06/17:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | -:- |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/11:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | KS RUCH RADZIONKÓW | -:- |
2024-04-13/17:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | -:- |
2024-04-13/17:00 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | MKS MYSZKÓW | -:- |
2024-04-13/17:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | -:- |
2024-04-13/17:00 | LKS ORZEŁ MIEDARY | - | GKS UNIA RĘDZINY | -:- |
2024-04-13/17:00 | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | - | GKS PIAST II GLIWICE | -:- |
2024-04-13/17:00 | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | - | JSP SZCZAKOWIANKA | -:- |
2024-04-13/17:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | -:- |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | -:- |
2024-04-20/11:00 | GKS PIAST II GLIWICE | - | LKS ORZEŁ MIEDARY | -:- |
2024-04-20/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | -:- |
2024-04-20/17:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | -:- |
2024-04-20/17:00 | JSP SZCZAKOWIANKA | - | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | -:- |
2024-04-20/17:00 | GKS UNIA RĘDZINY | - | BKS SPARTA KATOWICE | -:- |
2024-04-20/17:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | -:- |
2024-04-20/17:00 | MKS MYSZKÓW | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | -:- |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/11:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | GKS PIAST II GLIWICE | -:- |
2024-04-27/17:00 | MKS MYSZKÓW | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | -:- |
2024-04-27/17:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | -:- |
2024-04-27/17:00 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | KS RUCH RADZIONKÓW | -:- |
2024-04-27/17:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | GKS UNIA RĘDZINY | -:- |
2024-04-27/17:00 | LKS ORZEŁ MIEDARY | - | JSP SZCZAKOWIANKA | -:- |
2024-04-27/17:00 | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | -:- |
2024-04-27/17:00 | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | -:- |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-01/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | LKS ORZEŁ MIEDARY | -:- |
2024-05-01/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | MKS MYSZKÓW | -:- |
2024-05-01/17:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | -:- |
2024-05-01/17:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | -:- |
2024-05-01/17:00 | JSP SZCZAKOWIANKA | - | BKS SPARTA KATOWICE | -:- |
2024-05-01/17:00 | GKS PIAST II GLIWICE | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | -:- |
2024-05-01/17:00 | GKS UNIA RĘDZINY | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | -:- |
2024-05-01/17:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | -:- |
Kolejka nr 25 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | -:- |
2024-05-04/11:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | -:- |
2024-05-04/17:00 | MKS MYSZKÓW | - | KS RUCH RADZIONKÓW | -:- |
2024-05-04/17:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | GKS UNIA RĘDZINY | -:- |
2024-05-04/17:00 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | GKS PIAST II GLIWICE | -:- |
2024-05-04/17:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | JSP SZCZAKOWIANKA | -:- |
2024-05-04/17:00 | LKS ORZEŁ MIEDARY | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | -:- |
2024-05-04/17:00 | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | - | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | -:- |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | -:- |
2024-05-11/11:00 | GKS PIAST II GLIWICE | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | -:- |
2024-05-11/17:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | -:- |
2024-05-11/17:00 | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | - | LKS ORZEŁ MIEDARY | -:- |
2024-05-11/17:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | BKS SPARTA KATOWICE | -:- |
2024-05-11/17:00 | JSP SZCZAKOWIANKA | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | -:- |
2024-05-11/17:00 | GKS UNIA RĘDZINY | - | MKS MYSZKÓW | -:- |
2024-05-11/17:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | -:- |
Kolejka nr 27 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | GKS UNIA RĘDZINY | -:- |
2024-05-18/11:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | -:- |
2024-05-18/17:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | -:- |
2024-05-18/17:00 | MKS MYSZKÓW | - | GKS PIAST II GLIWICE | -:- |
2024-05-18/17:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | JSP SZCZAKOWIANKA | -:- |
2024-05-18/17:00 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | -:- |
2024-05-18/17:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | -:- |
2024-05-18/17:00 | LKS ORZEŁ MIEDARY | - | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | -:- |
Kolejka nr 28 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | -:- |
2024-05-25/11:00 | GKS PIAST II GLIWICE | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | -:- |
2024-05-25/17:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | LKS ORZEŁ MIEDARY | -:- |
2024-05-25/17:00 | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | - | BKS SPARTA KATOWICE | -:- |
2024-05-25/17:00 | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | -:- |
2024-05-25/17:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | -:- |
2024-05-25/17:00 | JSP SZCZAKOWIANKA | - | MKS MYSZKÓW | -:- |
2024-05-25/17:00 | GKS UNIA RĘDZINY | - | KS RUCH RADZIONKÓW | -:- |
Kolejka nr 29 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | JSP SZCZAKOWIANKA | -:- |
2024-06-01/11:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | LKS ORZEŁ MIEDARY | -:- |
2024-06-01/17:00 | GKS UNIA RĘDZINY | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | -:- |
2024-06-01/17:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | GKS PIAST II GLIWICE | -:- |
2024-06-01/17:00 | MKS MYSZKÓW | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | -:- |
2024-06-01/17:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | -:- |
2024-06-01/17:00 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | -:- |
2024-06-01/17:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | -:- |
Kolejka nr 30 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | -:- |
2024-06-08/11:00 | GKS PIAST II GLIWICE | - | GKS UNIA RĘDZINY | -:- |
2024-06-08/17:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | BKS SPARTA KATOWICE | -:- |
2024-06-08/17:00 | LKS ORZEŁ MIEDARY | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | -:- |
2024-06-08/17:00 | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | -:- |
2024-06-08/17:00 | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | -:- |
2024-06-08/17:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | MKS MYSZKÓW | -:- |
2024-06-08/17:00 | JSP SZCZAKOWIANKA | - | KS RUCH RADZIONKÓW | -:- |