Częstochowa: Klasa A Grupa 1

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS KAMIENICA POLSKA 13 39 13 0 0 58:7
2 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ 13 31 10 1 2 47:16
3 LKS NAPRZÓD OSTROWY 13 26 8 2 3 34:17
4 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 13 23 7 2 4 41:21
5 LKS GROM CYKARZEW 13 22 6 4 3 22:23
6 LKS OKSZA ŁOBODNO 13 20 5 5 3 21:12
7 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 13 20 6 2 5 27:31
8 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 13 16 5 1 7 24:22
9 KS GROM MIEDŹNO 13 16 4 4 5 23:37
10 ULKS KMICIC KRUSZYNA 13 14 4 2 7 17:27
11 KS POGOŃ BLACHOWNIA 13 13 4 1 8 24:36
12 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 13 9 3 0 10 20:58
13 LKS SPARTA NOWA WIEŚ 13 8 2 2 9 18:40
14 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW 13 3 1 0 12 11:40
Kolejka nr 13
2023-11-11/13:30 KS POGOŃ BLACHOWNIA - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ 1:6
2023-11-11/13:30 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2:3
2023-11-11/13:30 LKS GROM CYKARZEW - KS GROM MIEDŹNO 0:0
2023-11-11/13:30 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - LKS KAMIENICA POLSKA 0:7
2023-11-12/12:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS OKSZA ŁOBODNO 2:1
2023-11-12/13:30 ULKS KMICIC KRUSZYNA - LKS NAPRZÓD OSTROWY 2:3
2023-11-12/13:30 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 0:3
Kolejka nr 13
2023-11-11/13:30 KS POGOŃ BLACHOWNIA - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ 1:6
2023-11-11/13:30 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2:3
2023-11-11/13:30 LKS GROM CYKARZEW - KS GROM MIEDŹNO 0:0
2023-11-11/13:30 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - LKS KAMIENICA POLSKA 0:7
2023-11-12/12:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS OKSZA ŁOBODNO 2:1
2023-11-12/13:30 ULKS KMICIC KRUSZYNA - LKS NAPRZÓD OSTROWY 2:3
2023-11-12/13:30 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 0:3
Kolejka nr 12
2023-11-04/14:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 6:1
2023-11-04/14:00 LKS KAMIENICA POLSKA - LKS GROM CYKARZEW 9:0
2023-11-04/14:00 KS GROM MIEDŹNO - LKS SPARTA NOWA WIEŚ 4:0
2023-11-04/14:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 2:0
2023-11-04/14:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - KS POGOŃ BLACHOWNIA 1:0
2023-11-04/14:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW 5:1
2023-11-04/14:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - ULKS KMICIC KRUSZYNA 4:0
Kolejka nr 11
2023-10-28/14:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - LKS NAPRZÓD OSTROWY 1:2
2023-10-28/14:00 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - LKS OKSZA ŁOBODNO 1:2
2023-10-28/14:00 KS POGOŃ BLACHOWNIA - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 3:4
2023-10-28/14:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KS GROM MIEDŹNO 2:2
2023-10-28/14:00 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - LKS KAMIENICA POLSKA 1:5
2023-10-28/14:00 LKS GROM CYKARZEW - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 5:1
2023-10-29/14:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ 0:5
Kolejka nr 10
2023-10-21/15:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - LKS GROM CYKARZEW 2:2
2023-10-21/15:00 LKS KAMIENICA POLSKA - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 2:0
2023-10-21/15:00 KS GROM MIEDŹNO - KS POGOŃ BLACHOWNIA 3:3
2023-10-21/15:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW 2:0
2023-10-21/15:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - ULKS KMICIC KRUSZYNA 0:2
2023-10-21/15:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 3:2
2023-10-22/15:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - LKS SPARTA NOWA WIEŚ 1:5
Kolejka nr 9
2023-10-14/14:00 KS POGOŃ BLACHOWNIA - LKS KAMIENICA POLSKA 2:4
2023-10-14/15:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - LKS NAPRZÓD OSTROWY 1:4
2023-10-14/15:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - LKS OKSZA ŁOBODNO 2:2
2023-10-14/15:00 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - KS GROM MIEDŹNO 1:2
2023-10-14/15:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 2:3
2023-10-14/15:00 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - LKS GROM CYKARZEW 2:2
2023-10-15/15:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 3:3
Kolejka nr 8
2023-10-07/15:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - LKS SPARTA NOWA WIEŚ 2:0
2023-10-07/15:00 LKS GROM CYKARZEW - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 1:0
2023-10-07/15:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - KS POGOŃ BLACHOWNIA 2:4
2023-10-07/15:00 KS GROM MIEDŹNO - ULKS KMICIC KRUSZYNA 0:2
2023-10-07/15:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 0:5
2023-10-07/15:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ 0:0
2023-10-07/15:30 LKS KAMIENICA POLSKA - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW 5:0
Kolejka nr 7
2023-09-30/16:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - LKS NAPRZÓD OSTROWY 0:0
2023-09-30/16:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - KS GROM MIEDŹNO 4:4
2023-09-30/16:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - LKS KAMIENICA POLSKA 0:4
2023-09-30/16:00 KS POGOŃ BLACHOWNIA - LKS GROM CYKARZEW 0:1
2023-09-30/16:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS SPARTA NOWA WIEŚ 6:0
2023-10-01/16:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 5:1
2023-10-01/16:00 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 3:0
Kolejka nr 6
2023-09-23/16:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 0:1
2023-09-23/16:00 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - KS POGOŃ BLACHOWNIA 2:3
2023-09-23/16:00 LKS GROM CYKARZEW - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW 4:1
2023-09-23/16:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - ULKS KMICIC KRUSZYNA 3:2
2023-09-23/16:00 LKS KAMIENICA POLSKA - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 4:2
2023-09-23/16:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2:2
2023-09-24/13:00 KS GROM MIEDŹNO - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ 1:5
Kolejka nr 5
2023-09-16/13:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - KS GROM MIEDŹNO 4:0
2023-09-16/16:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 9:0
2023-09-16/16:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - LKS GROM CYKARZEW 0:1
2023-09-16/16:00 KS POGOŃ BLACHOWNIA - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 2:4
2023-09-17/16:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - LKS KAMIENICA POLSKA 0:1
2023-09-17/16:00 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - LKS SPARTA NOWA WIEŚ 2:3
2023-11-18/13:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LKS NAPRZÓD OSTROWY 0:3
Kolejka nr 4
2023-09-08/17:30 LKS GROM CYKARZEW - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 4:0
2023-09-09/16:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - KS POGOŃ BLACHOWNIA 3:1
2023-09-09/16:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW 4:2
2023-09-09/16:00 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - ULKS KMICIC KRUSZYNA 2:2
2023-09-09/16:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ 2:5
2023-09-09/16:00 LKS KAMIENICA POLSKA - LKS OKSZA ŁOBODNO 2:0
2023-09-09/16:00 KS GROM MIEDŹNO - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2:1
Kolejka nr 3
2023-09-02/16:00 KS GROM MIEDŹNO - LKS NAPRZÓD OSTROWY 4:3
2023-09-02/16:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LKS KAMIENICA POLSKA 1:3
2023-09-02/16:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 3:0
2023-09-02/16:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - LKS GROM CYKARZEW 5:1
2023-09-02/16:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - LKS SPARTA NOWA WIEŚ 2:1
2023-09-02/16:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 1:0
2023-09-02/16:00 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - KS POGOŃ BLACHOWNIA 0:3
Kolejka nr 2
2023-08-25/18:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW 5:0
2023-08-26/17:00 KS POGOŃ BLACHOWNIA - ULKS KMICIC KRUSZYNA 2:1
2023-08-26/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 1:2
2023-08-26/17:00 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ 0:3
2023-08-26/17:00 LKS GROM CYKARZEW - LKS OKSZA ŁOBODNO 1:1
2023-08-26/17:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 3:6
2023-08-26/17:00 LKS KAMIENICA POLSKA - KS GROM MIEDŹNO 8:0
Kolejka nr 1
2023-08-19/11:00 LKS KAMIENICA POLSKA - LKS NAPRZÓD OSTROWY 4:1
2023-08-19/17:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LKS GROM CYKARZEW 2:0
2023-08-19/17:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - LKS SPARTA NOWA WIEŚ 5:0
2023-08-19/17:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - KS POGOŃ BLACHOWNIA 5:0
2023-08-20/17:00 KS GROM MIEDŹNO - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 1:4
2023-08-20/17:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 4:2
2023-08-20/17:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW 2:0
Kolejka nr 14
2024-03-23/15:30 LKS NAPRZÓD OSTROWY - LKS KAMIENICA POLSKA -:-
2024-03-23/15:30 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - KS GROM MIEDŹNO -:-
2024-03-23/15:30 LKS GROM CYKARZEW - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
2024-03-23/15:30 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - LKS OKSZA ŁOBODNO -:-
2024-03-23/15:30 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ -:-
2024-03-23/15:30 KS POGOŃ BLACHOWNIA - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE -:-
2024-03-23/15:30 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - ULKS KMICIC KRUSZYNA -:-
Kolejka nr 15
2024-03-30/13:00 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - LKS NAPRZÓD OSTROWY -:-
2024-03-30/13:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - KS POGOŃ BLACHOWNIA -:-
2024-03-30/13:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2024-03-30/13:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - LKS SPARTA NOWA WIEŚ -:-
2024-03-30/13:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - LKS GROM CYKARZEW -:-
2024-03-30/13:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA -:-
2024-03-30/13:00 KS GROM MIEDŹNO - LKS KAMIENICA POLSKA -:-
Kolejka nr 16
2024-04-06/17:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - KS GROM MIEDŹNO -:-
2024-04-06/17:00 LKS KAMIENICA POLSKA - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
2024-04-06/17:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - LKS OKSZA ŁOBODNO -:-
2024-04-06/17:00 LKS GROM CYKARZEW - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ -:-
2024-04-06/17:00 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE -:-
2024-04-06/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - ULKS KMICIC KRUSZYNA -:-
2024-04-06/17:00 KS POGOŃ BLACHOWNIA - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW -:-
Kolejka nr 17
2024-04-13/17:00 KS POGOŃ BLACHOWNIA - LKS NAPRZÓD OSTROWY -:-
2024-04-13/17:00 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2024-04-13/17:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - LKS SPARTA NOWA WIEŚ -:-
2024-04-13/17:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - LKS GROM CYKARZEW -:-
2024-04-13/17:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA -:-
2024-04-13/17:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - LKS KAMIENICA POLSKA -:-
2024-04-13/17:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - KS GROM MIEDŹNO -:-
Kolejka nr 18
2024-04-20/17:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
2024-04-20/17:00 KS GROM MIEDŹNO - LKS OKSZA ŁOBODNO -:-
2024-04-20/17:00 LKS KAMIENICA POLSKA - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ -:-
2024-04-20/17:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE -:-
2024-04-20/17:00 LKS GROM CYKARZEW - ULKS KMICIC KRUSZYNA -:-
2024-04-20/17:00 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW -:-
2024-04-20/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KS POGOŃ BLACHOWNIA -:-
Kolejka nr 19
2024-04-27/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS NAPRZÓD OSTROWY -:-
2024-04-27/17:00 KS POGOŃ BLACHOWNIA - LKS SPARTA NOWA WIEŚ -:-
2024-04-27/17:00 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - LKS GROM CYKARZEW -:-
2024-04-27/17:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA -:-
2024-04-27/17:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - LKS KAMIENICA POLSKA -:-
2024-04-27/17:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - KS GROM MIEDŹNO -:-
2024-04-27/17:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LKS OKSZA ŁOBODNO -:-
Kolejka nr 20
2024-05-04/17:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - LKS OKSZA ŁOBODNO -:-
2024-05-04/17:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ -:-
2024-05-04/17:00 KS GROM MIEDŹNO - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE -:-
2024-05-04/17:00 LKS KAMIENICA POLSKA - ULKS KMICIC KRUSZYNA -:-
2024-05-04/17:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW -:-
2024-05-04/17:00 LKS GROM CYKARZEW - KS POGOŃ BLACHOWNIA -:-
2024-05-04/17:00 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 21
2024-05-11/17:00 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - LKS NAPRZÓD OSTROWY -:-
2024-05-11/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS GROM CYKARZEW -:-
2024-05-11/17:00 KS POGOŃ BLACHOWNIA - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA -:-
2024-05-11/17:00 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - LKS KAMIENICA POLSKA -:-
2024-05-11/17:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - KS GROM MIEDŹNO -:-
2024-05-11/17:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
2024-05-11/17:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - LKS OKSZA ŁOBODNO -:-
Kolejka nr 22
2024-05-18/17:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ -:-
2024-05-18/17:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE -:-
2024-05-18/17:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - ULKS KMICIC KRUSZYNA -:-
2024-05-18/17:00 KS GROM MIEDŹNO - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW -:-
2024-05-18/17:00 LKS KAMIENICA POLSKA - KS POGOŃ BLACHOWNIA -:-
2024-05-18/17:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2024-05-18/17:00 LKS GROM CYKARZEW - LKS SPARTA NOWA WIEŚ -:-
Kolejka nr 23
2024-05-25/17:00 LKS GROM CYKARZEW - LKS NAPRZÓD OSTROWY -:-
2024-05-25/17:00 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA -:-
2024-05-25/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS KAMIENICA POLSKA -:-
2024-05-25/17:00 KS POGOŃ BLACHOWNIA - KS GROM MIEDŹNO -:-
2024-05-25/17:00 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
2024-05-25/17:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - LKS OKSZA ŁOBODNO -:-
2024-05-25/17:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ -:-
Kolejka nr 24
2024-06-01/17:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE -:-
2024-06-01/17:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - ULKS KMICIC KRUSZYNA -:-
2024-06-01/17:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW -:-
2024-06-01/17:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - KS POGOŃ BLACHOWNIA -:-
2024-06-01/17:00 KS GROM MIEDŹNO - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2024-06-01/17:00 LKS KAMIENICA POLSKA - LKS SPARTA NOWA WIEŚ -:-
2024-06-01/17:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - LKS GROM CYKARZEW -:-
Kolejka nr 25
2024-06-08/17:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - LKS NAPRZÓD OSTROWY -:-
2024-06-08/17:00 LKS GROM CYKARZEW - LKS KAMIENICA POLSKA -:-
2024-06-08/17:00 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - KS GROM MIEDŹNO -:-
2024-06-08/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
2024-06-08/17:00 KS POGOŃ BLACHOWNIA - LKS OKSZA ŁOBODNO -:-
2024-06-08/17:00 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ -:-
2024-06-08/17:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE -:-
Kolejka nr 26
2024-06-15/17:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - ULKS KMICIC KRUSZYNA -:-
2024-06-15/17:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW -:-
2024-06-15/17:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - KS POGOŃ BLACHOWNIA -:-
2024-06-15/17:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2024-06-15/17:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LKS SPARTA NOWA WIEŚ -:-
2024-06-15/17:00 KS GROM MIEDŹNO - LKS GROM CYKARZEW -:-
2024-06-15/17:00 LKS KAMIENICA POLSKA - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA -:-