Częstochowa: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA 3 9 3 0 0 23:0
2 GKS GROM POCZESNA 3 7 2 1 0 16:11
3 LKS ZIELONI ŻARKI 3 6 2 0 1 18:6
4 KS WARTA PORAJ 3 6 2 0 1 19:8
5 UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA 4 4 1 1 2 19:19
6 KS ZŁOTY POTOK 4 3 1 0 3 15:24
7 LKS WARTA MSTÓW 4 0 0 0 4 4:46
Kolejka nr 4
2024-04-13/10:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - KS ZŁOTY POTOK 4:0
2024-04-14/14:00 UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - GKS GROM POCZESNA 4:4
2024-04-16/17:00 LKS ZIELONI ŻARKI - LKS WARTA MSTÓW 9:2
Kolejka nr 4
2024-04-13/10:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - KS ZŁOTY POTOK 4:0
2024-04-14/14:00 UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - GKS GROM POCZESNA 4:4
2024-04-16/17:00 LKS ZIELONI ŻARKI - LKS WARTA MSTÓW 9:2
Kolejka nr 3
2024-04-06/10:00 LKS WARTA MSTÓW - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA 0:15
2024-04-06/10:00 KS ZŁOTY POTOK - UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA 6:2
2024-04-06/10:00 GKS GROM POCZESNA - KS WARTA PORAJ 3:1
Kolejka nr 2
2024-03-30/10:00 KS WARTA PORAJ - KS ZŁOTY POTOK 9:3
2024-03-30/10:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - LKS ZIELONI ŻARKI 4:0
2024-03-30/11:45 UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - LKS WARTA MSTÓW 13:0
Kolejka nr 1
2024-03-23/10:00 LKS ZIELONI ŻARKI - UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA 9:0
2024-03-23/10:00 LKS WARTA MSTÓW - KS WARTA PORAJ 2:9
2024-03-23/10:00 KS ZŁOTY POTOK - GKS GROM POCZESNA 6:9
Kolejka nr 5
2024-04-20/09:00 KS WARTA PORAJ - UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA -:-
2024-04-20/10:00 KS ZŁOTY POTOK - LKS ZIELONI ŻARKI -:-
2024-04-20/10:00 GKS GROM POCZESNA - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 6
2024-04-27/10:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - KS WARTA PORAJ -:-
2024-04-27/10:00 LKS ZIELONI ŻARKI - GKS GROM POCZESNA -:-
2024-04-27/10:00 LKS WARTA MSTÓW - KS ZŁOTY POTOK -:-
Kolejka nr 7
2024-05-04/10:00 GKS GROM POCZESNA - LKS WARTA MSTÓW -:-
2024-05-04/10:00 KS WARTA PORAJ - LKS ZIELONI ŻARKI -:-
2024-06-19/17:00 UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 8
2024-05-11/10:00 KS WARTA PORAJ - LKS WARTA MSTÓW -:-
2024-05-11/10:00 GKS GROM POCZESNA - KS ZŁOTY POTOK -:-
2024-05-12/11:45 UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - LKS ZIELONI ŻARKI -:-
Kolejka nr 9
2024-05-18/10:00 KS ZŁOTY POTOK - KS WARTA PORAJ -:-
2024-05-18/10:00 LKS WARTA MSTÓW - UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA -:-
2024-05-18/10:00 LKS ZIELONI ŻARKI - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 10
2024-05-25/10:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - LKS WARTA MSTÓW -:-
2024-05-25/10:00 UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - KS ZŁOTY POTOK -:-
2024-05-25/10:00 KS WARTA PORAJ - GKS GROM POCZESNA -:-
Kolejka nr 11
2024-06-01/10:00 GKS GROM POCZESNA - UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA -:-
2024-06-01/10:00 KS ZŁOTY POTOK - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA -:-
2024-06-01/10:00 LKS WARTA MSTÓW - LKS ZIELONI ŻARKI -:-
Kolejka nr 12
2024-06-08/10:00 LKS ZIELONI ŻARKI - KS ZŁOTY POTOK -:-
2024-06-08/10:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - GKS GROM POCZESNA -:-
2024-06-08/10:00 UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - KS WARTA PORAJ -:-
Kolejka nr 13
2024-06-15/10:00 KS WARTA PORAJ - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA -:-
2024-06-15/10:00 GKS GROM POCZESNA - LKS ZIELONI ŻARKI -:-
2024-06-15/10:00 KS ZŁOTY POTOK - LKS WARTA MSTÓW -:-
Kolejka nr 14
2024-06-22/10:00 LKS WARTA MSTÓW - GKS GROM POCZESNA -:-
2024-06-22/10:00 LKS ZIELONI ŻARKI - KS WARTA PORAJ -:-
2024-06-22/10:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA -:-