Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0:0 |
2 | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0:0 |
3 | KS ORZEŁ KIEDRZYN | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0:0 |
4 | KS WARTA PORAJ | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0:0 |
5 | GLKS SOKÓŁ OLSZTYN | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-26/17:00 | GLKS SOKÓŁ OLSZTYN | - | KS ORZEŁ KIEDRZYN | 0:0 |
2024-04-26/17:00 | KS WARTA PORAJ | - | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | 0:0 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-26/17:00 | GLKS SOKÓŁ OLSZTYN | - | KS ORZEŁ KIEDRZYN | 0:0 |
2024-04-26/17:00 | KS WARTA PORAJ | - | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | 0:0 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-19/17:00 | KS ORZEŁ KIEDRZYN | - | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | 0:0 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-12/17:00 | GLKS SOKÓŁ OLSZTYN | - | KS WARTA PORAJ | 0:0 |
2024-04-13/12:00 | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | - | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | 0:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-05/17:00 | KS WARTA PORAJ | - | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | 0:0 |
2024-04-07/11:00 | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | - | KS ORZEŁ KIEDRZYN | 0:0 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-19/17:00 | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | - | GLKS SOKÓŁ OLSZTYN | -:- |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-30/17:30 | KS ORZEŁ KIEDRZYN | - | KS WARTA PORAJ | -:- |
2024-05-06/17:00 | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | - | GLKS SOKÓŁ OLSZTYN | -:- |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-10/17:00 | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | - | KS WARTA PORAJ | -:- |
2024-05-10/17:00 | KS ORZEŁ KIEDRZYN | - | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | -:- |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-17/17:00 | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | - | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | -:- |
2024-05-17/17:00 | KS WARTA PORAJ | - | GLKS SOKÓŁ OLSZTYN | -:- |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-24/17:00 | GLKS SOKÓŁ OLSZTYN | - | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | -:- |
2024-05-24/17:00 | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | - | KS ORZEŁ KIEDRZYN | -:- |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-31/17:00 | KS ORZEŁ KIEDRZYN | - | GLKS SOKÓŁ OLSZTYN | -:- |
2024-05-31/17:00 | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | - | KS WARTA PORAJ | -:- |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-07/17:00 | KS WARTA PORAJ | - | KS ORZEŁ KIEDRZYN | -:- |
2024-06-07/17:00 | GLKS SOKÓŁ OLSZTYN | - | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | -:- |